Отворено

Bloom's Cakery

Телефони:

070 320 400
071 329 221

Адреса:

Ул. Јане Сандански бр. 118
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - недела:
10:00-22:00

Дејности:

Торти, кафе, слатки, напитоци

Опис и дејности

На задоволство на сите љубители на слатки и добро кафе, Bloom’s Cakery е тука за да Ви ги понуди најдобрите торти во градот. Уживајте во прекрасниот амбиент и пробајте од огромната понуда на торти и напитоци. Со иновативни рецепти приготвени на врвен начин, промоции и услуга на највисоко ниво, овој бренд сигурно чекори кон врвот во својата област.

Галеријата со фотографии веднаш ќе ве натера да го посетите ова место и да го разубавите денот со вкусно парче торта.

За брендот

На задоволство на сите љубители на слатки и добро кафе, Bloom’s Cakery е тука за да Ви ги понуди најдобрите торти во градот. Уживајте во прекрасниот амбиент и пробајте од огромната понуда на торти и напитоци.

Карактеристики

Забрането пушење
Паркинг
Погодно за семејства
Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.