Отворено

Jani FM - Pizza Service

Телефони:

075 909 000

Адреса:

Ул. “Борис Кидрич”
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - недела:
10:00-19:00

Дејности:

Пица, сендвичи, пастрмајлија, италијански специјалитети

Опис и дејности

Во пица-сервисот “JANI FM” може да нарачате различни видови на пици, пастрмајлија, сендвичи и други италијански специјалитети. Идеално решение кога брзо Ви е потребна вкусна храна.

Нарачајте и пробајте ги вкусните јадења приготвени по врвен рецепт и од искусен мајстор. Вклучена е и достава до Вашиот дом.

За брендот

Во пица-сервисот “JANI FM” може да нарачате различни видови на пици, пастрмајлија, сендвичи и други италијански специјалитети. Идеално решение кога брзо Ви е потребна вкусна храна.

Карактеристики

Забрането пушење
Погодно за семејства
Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.