Отворено

Restoran Senator

Телефони:

+389 44 338 033

Адреса:

ул. “Јане Сандански” бр.63
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - недела:
7:00-24:00

Дејности:

Ресторан

Опис и дејности

Новиот луксузен ресторан Сенатор Ви нуди прекрасен амбиент и врвно мени исполнето со вкусно приготвени специјалитети, како и огромен избор на пијалоци.

Уживајте во миговите со Вашите најблиски во овој елитен ресторан кој ви овозможува услуга на највисоко ниво.

 Закажете семејна прослава или свеченост, како и кетеринг услуги.

За брендот

Новиот луксузен ресторан Сенатор Ви нуди прекрасен амбиент и врвно мени исполнето со вкусно приготвени специјалитети, како и огромен избор на пијалоци.

Карактеристики

Wi-Fi
Паркинг
Погодно за семејства
Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.