Отворено

Casual Corner

Телефони:

070 216 400

Адреса:

ул. “Страшо Пинџур” бр. 63
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
9:00-20:00
недела:
Затворено

Дејности:

Продажба на машка облека

Опис и дејности

Елегантна машка облека со уникатна линија и суптилна нагласеност на детали. Внимателно склопени модели за секојдневна модна препознатливост, кои дополнително влеваат самодоверба и го збогатуваат сечиј стил на облекување.

За сите попусти и нови колекции информирајте се на фејсбук и инстаграм профилот или посетете го бутикот “Casual Corner” спроти ЦИПА СПОРТ.

За брендот

Внимателно склопени модели за секојдневна модна препознатливост, кои дополнително влеваат самодоверба и го збогатуваат сечиј стил на облекување.

Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.