Отворено

Marfi

Телефони:

070 290 685

Адреса:

ул. Тодор Циповски – Мерџан Бр.30
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
9:00-19:00
недела:
Затворено

Дејности:

Продажба на машка облека

Опис и дејности

Во бутик “Maрфи” ќе најдете машка облека со врвен квалитет, голем број на комбинации за сите пригоди и сезони. Широк избор на модели на фармерки, кошули, сакоа, панталони и се останато од машка гардероба.

Посетете не и одберете гардероба која со сигурност ќе го надополни Вашиот моден стил.

За брендот

Широк избор на модели на фармерки, кошули, сакоа, панталони и се останато од машка гардероба.

Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.