Отворено

M&M Fashion

Телефони:

078 279 077

Адреса:

Ул. “Јане Сандански” бр.54
1200 Тетово
Македонија

Работно време:

понеделник - сабота:
9:00-19:00
недела:
Затворено

Дејности:

Продажба на женска облека

Опис и дејности

Бутиците M&M во целост го задоволуваат потребите на секоја жена кога станува збор за изборот на вистинските парчиња облека. Да се понуди облека за сечиј вкус е секојдневен предизвик на кој се одговара со соодветно модно решение, а квалитетот и запазениот дизајн се стандард на кој се темели долготрајниот успех и огромниот број на купувачи.Во Бутиците M&M ќе најдете се од женска облека: фустани, комплети и останати парчиња за свечени пригоди, како и секојдневна облека и модни додатоци за сите генерации.

Специјалните сезонски намалувања се долгогодишна практика да се наградат верните клиенти, чиј огромен број е уште една потврда дека бутиците M&M вистинскиот избор за вас.

За брендот

Да се понуди облека за сечиј вкус е секојдневен предизвик на кој се одговара со соодветно модно решение, а квалитетот и запазениот дизајн се стандард на кој се темели долготрајниот успех и огромниот број на купувачи.

Погледни насоки

Коментари

Snezana Gijevska
Sekogas vo tek so modnite zbidnuvanja.Izbor za site generacii.
5