Отворено

Peter Clover

Телефони:

078 209 502

Адреса:

ул. “ЈНА” бр. 28/6
1200 Тетово
Македонија

Работно време:

понеделник - сабота:
10:00-19:00
недела:
Затворено

Дејности:

Продажба на машка облека

Опис и дејности

Во бутикот “Peter Clover” ќе најдете комплетна понуда на машка облека за секоја пригода, со која комплетно ќе го пополните Вашиот гардеробер за претстојната сезона. Огромен избор на гардероба за сечиј вкус. На атрактивна локација во центарот на градот, во Peter Clover ќе најдете фармерки, кошули, блузи, сакоа, панталони и модни додатоци од познати брендови и со врвен квалитет.

Направете го ова место задолжителна станица во купувањето.

За брендот

Во бутикот “Peter Clover” ќе најдете комплетна понуда на машка облека за секоја пригода, со која комплетно ќе го пополните Вашиот гардеробер за претстојната сезона.

Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.