Отворено

Returns

Телефони:

078 345 787

Адреса:

ул. “Јане Сандански” бр. 2
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
9:00-18:00
недела:
Затворено

Дејности:

Продажба на женска облека

Опис и дејности

Елеганцијата, која е вкоренета во темелите на модниот бренд, зачинета со младешки дух ги прави овие парчиња облека сигурен избор на секоја дама.

Безгрижност, комфор, слоевитост и доза бунтовност, впарени со безвременската убавина на елегантните комбинации, се вистински погодок за било која пригода.

На две атрактивни локации, со огромна понуда на облека за секоја жена.

За брендот

Елеганцијата, која е вкоренета во темелите на модниот бренд, зачинета со младешки дух ги прави овие парчиња облека сигурен избор на секоја дама.

Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.