Отворено

Space

Телефони:

078 263 310

Адреса:

ул. “Страшо Пинџур” бр. 25
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
10:00-19:00
недела:
Затворено

Дејности:

Продажба на машка облека

Опис и дејности

Во Бутикот “SPACE” за машка облека ќе најдете голем избор на панталони, сакоа, фармерки, јакни, кошули, маици, по промотивни цени за сите сезони.Огромен избор на гардероба за сечиј вкус.

Задолжително посетете го бутикот “SPACE” или погледнете ја галеријата со фотографии и одберете облека во која ќе уживате полни со самодоверба.

За брендот

Во Бутикот “SPACE” за машка облека ќе најдете голем избор на панталони, сакоа, фармерки, јакни, кошули, маици, по промотивни цени за сите сезони.Огромен избор на гардероба за сечиј вкус.

Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.