Отворено

Ustop

Телефони:

071 675 900

Адреса:

ГТЦ Локал 1
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
9:00-20:00
недела:
Затворено

Дејности:

Продажба на машка облека

Опис и дејности

Бутиците USTOP нудат огромен избор на машка облека за сите пригоди. Најразлични видови на фармерки, панталони,кошули,блузи,маици и јакни, како и останати модни додатоци за сите сезони. Сите парчиња облека се со уникатен дизајн, врвен квалитет и од познати светски брендови.

За брендот

 Најразлични видови на фармерки, панталони,кошули,блузи,маици и јакни, како и останати модни додатоци за сите сезони.

Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.