Отворено

Impression Hairstyle

Телефони:

075 492 384

Адреса:

Ул.”Благоја Тоска”
1200 Тетово
Македонија

Работно време:

понеделник - сабота:
10:00-19:00
недела:
Затворено

Дејности:

фризерски салон, Козметички услуги, Салон за убавина

За брендот

Салонот Impression Ви нуди секаков вид на фризерски и стилистички услуги, нега на Вашата коса како: шишање,фенирање,фарбање,нијансирање,надградба на коса,корекција на веѓи и др.

Врвната услуга на овој фризерски салон е главен фактор за многу задоволни клиентки.

Карактеристики

Wi-Fi
Забрането пушење
Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.