Отворено

Same Perfumes & Accessories

Телефони:

075 265 064

Адреса:

Ул. “Јане Сандански” бр.100
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
10:00-20:00
недела:
Затворено

Дејности:

Парфеми, Продажба на Накит, Бижутерија, Акцесоари

За брендот

Огромен број на парфеми од реномирани светски произведувачи. Бижутерија и сребрен накит, паричници и различен вид на модни додатоци. За комплетен изглед на секоја дама.

Карактеристики

Забрането пушење
Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.