Отворено

Silhouette

Телефони:

044 35 25 25
078 350 224

Адреса:

Благоја Тоска (Тетовчанка)
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
10:00-19:00
недела:
Затворено

Дејности:

Салон за автомобили, Масажа, фризерски салон, Козметички услуги

Опис и дејности

Комплетна понуда на најсовремени третмани на лице, третмани на коса, третмани на нокти и трепки, солариум, третмани за слабеење, сауна, топла и ладна депилација за жени, како и депилација за мажи.

За брендот

Луксузен центар за убавина, слабеење и фризерски услуги на атрактивна локација, со најмодерни методи и технологија по светски стандарди. Silhouette Тетово е местото каде Вашиот изглед ќе го добие вистинскиот сјај.

Карактеристики

Wi-Fi
Забрането пушење
Паркинг

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.