Отворено

Silvi Fashion

Телефони:

044 340 132
078 921 737

Адреса:

Ул.”118″ бр.8
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
10:00-19:00
недела:
Затворено

Дејности:

Салон за убавина, Козметички услуги, фризерски салон

Опис и дејности

Бидете во чекор со најновите светски трендови кога станува збор за Вашата фризура. Блескајте на сите прослави и свечености.

“SILVI FASHION” Ви ги нуди сите фризерско-козметички услуги, како: шишање, фризура, фенирање, фарбање, шатирање, депилација, надградба на нокти и трепки, шминка, маникир и педикир.

Следете го студиото за убавина “SILVI FASHION” и дознајте за специјалните матурски промоции.

За брендот

Студиото за убавина “SILVI FASHION”- Тетово со своето долгогодишно искуство, врвна услуга и љубезен персонал заслужено се наоѓа помеѓу најдробрите салони во нашиот град.

Карактеристики

Wi-Fi
Забрането пушење
Паркинг
Погодно за семејства
Погледни насоки

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.