Bloom's Cakery: Неодоливи вкусови и волшебни декорации

Објавено: 13 јули 2017 - 15:57

Свечени торти направени на домашен начин кои изгледаат како од волшебните бајки. Вистинско ремек дело на вкусови и детали на кои се внимава до перфекција. Погледнете ги тортите на Bloom's Cakery.

Tортата која е направена со особено внимание и љубов, со вистински состојки како бадеми, лешници, ореви, малини, 70% чоколадо и многу друго се доживува уште од првиот залак. Креативноста во украсувањето и декорирањето на тортата ја разубавува секоја ваша пригода и предизвикува радост и воодушевување кај вашите најблиски.

Тимот на Bloom's Cakery e составен од професионалци кои секоја ваша идеја ќе ја претворат во вкусен десерт. Со иновативни рецепти приготвени на врвен начин, промоции и услуга на највисоко ниво, овој бренд сигурно чекори кон врвот во својата област.

Нарачајте на телефоните 071 329 221, 070 320 400 или посетете ги на Ул. Јане Сандански бр. 118 Тетово. Комплетното портфолио на Bloom's Cakery може да го погледнете тука

 

 

Сподели ја веста

Последни содржини