Видео: Во Центар плаќате за паркинг, добивате гратис порно филм

Објавено: 05 февруари 2020 - 08:21

На социјалните мрежи се појави видео направено на еден од автоматите на ПОЦ (Паркинг на Општина Центар) кое предизвика бурни реакции во јавноста.

Еден од среќните добитници објави видео од новата услуга, испраќајќи порака до сограѓаните: „Бидете одговорни и плаќајте го одговорно вашиот паркинг. Затоа што Јавното претпријатие за паркиралишта на Општина Центар е одговорно. И повеќе од тоа“.

Погледнете за што точно станува збор:

Сподели ја веста

Последни содржини