Стил

Само Роналдо и папата имале ваков третман во Дубровник

Кристијано Роналдо и кога е надвор од терените е во центарот на вниманието. Португалскиот фудбалер од вчера е во Дубровник, секој негов чекор е...

10 идеални подароци за Денот на вљубените

Утре е Денот на вљубените а вие се уште немате купено подарок за својот партнер?
Ние ви нудиме неколку предлози за подароци.