(Фото) Се за слава: Водителка на сцена се појавила целосно гола

Објавено: 20 февруари 2020 - 08:39

Данската водителка Иби Стовинг на доделувањето на наградите „Zulu Awards“ одлучила на сцена да се појави без ниту едно парче облека на себе. 

Иби излегла пред повеќе од 1000 луѓе за да ги прогласи победниците.

Единствено што го красело нејзиното меѓуножје била голема црвена буква „З“, а се претпоставува дека буквата го одбележува името на наградата, која истоимената телевизија ја доделува во 14 категории, меѓу останатото за филм, музика, спорт и ТВ реклами.

Очигледно водителката нашла идеален начин да стане славна, особено откако сите светски медиуми ја пренесоа веста за начинот на кој се појави на доделување на наградите. 

Сподели ја веста

Последни содржини