Отворање на новиот салон на Casual Corner

Објавено: 30 November 2017 - 17:02

Присуствувавме на отворањето на новиот продажен салон на нашиот познат бренд Casual Corner-Тетово. На двојно поголем простор и атрактивна локација, од Casual Corner се повеќе од подготвени да ги пречекаат своите верни клиенти за празниците кои ни претстојат.

Локалот широк. простран и модерно уреден. Особено внимание е посветено на деталите, кои совршено се вклопуваат во целиот простор. 

 

За моделите не треба дополнително да зборуваме. Тоа се внимателно склопени модели за секојдневна модна препознатливост, кои дополнително влеваат самодоверба и го збогатуваат сечиј стил на облекување. 

Елегантна машка облека со уникатна линија и суптилна нагласеност на детали. Внимателно склопени модели за секојдневна модна препознатливост, кои дополнително влеваат самодоверба и го збогатуваат сечиј стил на облекување.

За сите попусти и нови колекции информирајте се на фејсбук и инстаграм профилот или посетете го новиот локал на бутикот “Casual Corner” спроти старата локација.

Сподели ја веста

Последни содржини