Eye Cue-Lost and Found- Песната со која ќе настапиме на Евровизија

Објавено: 13 март 2018 - 09:42

Групата Eye Cue, овогодинешниот претставник на Македонија на Евросонг 2018, ја промовираа песната "Lost and found". Ова ќе биде 63-тото издание на Евровизија. Ќе се одржи во Португалија, која победи на Евровизија 2017 со изведувачот Салвадор Собрал и песната „Amar Pelos Dois“ со рекордни 758 поени, вкупно од телевоутингот и стручното жири.