Отворено

Ido Tours

Телефони:

044 337 201
075 389 359
070 389 359

Адреса:

Ул. “Борис Кидрич” бб
1200 Тетово
Македонија

Web / Facebook страна:

Работно време:

понеделник - сабота:
7:00-20:00
недела:
Затворено

Дејности:

Туристичка агенција, Автобуски превоз, Авио Карти

Опис и дејности

ИДО ТУРС е модерно опремена туристичка агенција со огромна понуда на аранжмани до најпознатите туристички дестинации, за сите сезони.

Во склоп на туристичката агенција работи кафетерија и мини маркет за комплетна подготвеност и уживање во патувањето.

За брендот

Туристичката агенција ИДО ТУРС Тетово Ви нуди локален и меѓународен авотбуски превоз, авионски превоз преку најдобрите авиокомпании, како и секаков вид на осигурување , со седиште во комплексот на автобуската станица во Тетово.

Карактеристики

Wi-Fi
Забрането пушење
Паркинг
Погодно за семејства

Коментари

Нема коментари за оваа фирма.